Малинчанка Оксана Григорівна Бовсунівська після закінчення Малинської середньої школи № 1 імені Ніни Сосніної працювала старшою піонервожатою Ворсівської школи. Після закінчення історичного факультету Київського педагогічного інституту імені Михайла Драгоманова, у серпні 1992 року, розпочала свою трудову діяльність на посаді археографа першої категорії відділу публікації та використання документів державного архіву Житомирської області.

У січні 2004 року очолила відділ організації та координації архівної справи, що згодом трансформувався у сектор організаційної роботи.

Організаційних здібностей Оксані Григорівні не позичати. Творча, відповідальна, принципова, а ще — креативна, весела й ініціативна, вона завжди — у центрі життя колективу, і так — уже 30 років трудової діяльності.
Життєвий девіз Оксани Григорівни: «Життя слід любити, незважаючи на різні негаразди й труднощі у ньому, а також бути завжди відкритою, щирою, співчутливою до чужих бід та горя».

Надійним тилом для Оксани Григорівни є її родина: коханий чоловік Ігор, син Андрій та донька Антоніна, сестра та мама.

З нагоди 30-річчя трудової діяльності колектив Державного архіву в Житомирській області шле найщиріші вітання шановній Оксані Григорівні та бажає невичерпної енергії, міцного здоров’я, успіхів, родинної злагоди й миру.

 

Брати наші менші

Брати 06102017

«Осідлав» тата.

Фото Оксани ЖОВАНИК. м. Житомир.

Лінки