У рамках нагороди для вчителів Global Teacher Prize Ukraine, організованої громадською спілкою «Освіто-рія», громадська організація відомого вітчизняного актора, шоумена й телеведучого Олександра Педана  JuniorZ за підтримки Фонду соціальної справедливості нещодавно обрала десятьох фіналістів премії «Кращий вчитель фізкультури-2021». До цієї десятки разом із колегами з Дніпропетровської, Донецької, Тернопільської, Запорізької, Закарпатської, Одеської областей та Миколаєва, Львова й Києва потрапив і вчитель фізичного виховання Коростенської ЗОШ № 5 І-ІІІ ступенів Ігор Охрімчук.

На запитання про те, як вдалося потрапити на конкурс, вчитель відповів: «Сам прочитав у Інтернеті про конкурс і вирішив заповнити анкету. Сподівався, що потраплю хоча б у топ-50, але точно не очікував, що буду в десятці. Коли у школі дізналися, колеги підтримали, а також родичі й сім'я».

Вчитель акцентує: проблеми фізкультури нині — такі ж, як і були: відсутність належного інвентаря. «У нашій професії потрібно зацікавити дитину. Без сучасного інвентаря це непросто. Фізрукам потрібні приладдя для уроків, м'ячі, ноутбуки, дошки і вся інша матеріально-технічна база. Бо якщо у школі — чотири м'ячі, то уроків нормально не проведеш.

«Мене щиро здивувало те, що у номінацію потрапили вчителі з регіонів і тільки один учитель із Києва. Оцінювали не круте обладнання, а креативність вчителів», — поділився Ігор Охрімчук.

Фізрук зізнався, що якби виграв, то гроші б витратив на придбання власного житла, бо незабаром ставатиме на рушничок щастя й любові. Номінація існує вже третій рік. її головна мета — популяризація здорового та активного способу життя серед школярів і студентів України.

Переможцем цього року стала вчителька фізкультури Козівського закладу загальної середньої освіти «Українська гімназія імені В.Герети» Тернопільської області Оксана Юрків. Офіційне нагородження відбулося 2 жовтня на Со-фіївській площі столиці. Переможниця від організаторів отримала 30 тисяч гривень і в якості винагороди за свою нелегку працю, спрямовану на популяризацію спорту серед молоді, вона здійснить навчальну подорож до Німеччини за підтримки Міжнародного фонду соціальної справедливості.

Погода

Веселим олівцем

Брати наші менші

Брати 29092017

«А це — моя молода команда».

Фото Оксани ЖОВАНИК. м. Житомир.

Лінки