Фото Олега КАЛАШНІКОВА.
Фото Олега КАЛАШНІКОВА.

 

28 років присвятив службі у лавах Збройних Сил України прапорщик Віктор Пугач, котрий нині служить у 26-ій артилерійській бригаді.

На запитання про те, що спонукало вісімнадцятирічного юнака у червні 1993 року пов’язати своє життя з армією, Віктор відповідає: «Відданість державі, любов та повага до українського війська».

Військова кар’єра Віктора Пугача розпочалася зі строкової служби. Згодом підписав перший контракт. Після закінчення навчання у школі прапорщиків був призначений на посаду інструктора з бойової підготовки.

— Розпочинав служити у Прикарпатському військовому окрузі, а нині служу в оперативному командуванні «Північ», — розповідає Віктор Пугач. — Із лютого 2014 року — в складі 26-ої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича.

Пишається татом син Андрій, який також вирішив стати артилеристом і нині навчається на третьому курсі Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Дружина Віктора Ольга, котра з родини військовослужбовців, завжди підтримує свого чоловіка. Дуже переживала, коли він був відряджений для участі в антитерористичній операції.

Нині Віктор служить на посаді головного старшини 4-го артилерійського дивізіону.