Фото зі сторінки майстрині у «Фейсбуку».
Фото зі сторінки майстрині у «Фейсбуку».

Під такою назвою в Житомирській центральній міській бібліотеці імені Василя Земляка відкрилась перша персональна виставка Зої Гаврилюк. На ній представлено фотографії жінок, які набули іншого вигляду завдяки мистецтву макіяжу, фейс-арту та боді-арту. До створення виставки майстриня йшла довгих десять років.

Образи, які зустрічаєш на фото, — різноманітні: русалонька, лисиця, кішка, Україна, гейша, незнайомка, фантазійні образи і навіть дівчина з племені масайї.

Цікаво, що можна порівняти створені руками майстрині образи із моделями «без макіяжу». Іноді важко уявити, що це — одне і те ж обличчя.

«Мені тому і цікаво працювати з такими моделями. Захоплює складність: ти береш абсолютно непідходящу людину і твориш з неї зовсім іншу. Ось порівняйте мою модель Людмилу Грибан з аборигенкою! Людмила — білявка, з охайним носиком, шкіра аж світиться. А аборигенка? Чорношкіра, носик інший, губки бантиком. Мені треба було і вушка зробити чорними, і коси. Для цього пішла в магазин і купила кучеряву рукавичку — вийшло природно. Найскладніше працювала з образом «Ксени». Тут простий макіяж, але довго возилася з костюмом», — розповідає Зоя Гаврилюк.

Майстриня працює з декількома фотографами, які ловлять моменти для створення образу.

Жінки і дівчата допомагають створювати костюми до образів: ходять по секон-хендах, позичають елементи для костюмів у друзів та сусідів.

Зоя Гаврилюк любить працювати з різноманітними хустками, оформляючи фантазійні замріяні образи. Також може переносити, продовжувати малюнок з хустки на тіло моделі. Професійної художньої освіти жінка не має, але відчуває поклик до мистецтва. Вчилася Зоя Гаврилюк лише макіяжу, причому, відвідувала майстер-класи у маститих професіоналів. Вона впевнена, що жінка, навіть якщо вона силою обставин змушена бути вдома, може досягти вершин. Адже Зоя Гаврилюк сама доглядає хворого сина.

Майстриня приготувала сюрприз для гостей виставки. Відбудеться розіграш цінних призів та сертифікатів. Умови участі в ньому — прості: прийти на виставку, зробити селфі біля уподобаного фото, викласти це у себе та на сторінці у творчині у «Фейсбуку».

 

Брати наші менші

Брати10112017

Надійний охоронець.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки