Фото автора.
Фото автора.

 

Директор ТОВ «Гетьман Самойлович-АГРО» Якуб Алаудинович Джанхотов є добрим господарником. Уболіває за мешканців села Ходоркова, котрі довірили йому представляти їхні інтереси у Попільнянській селищній раді, та, зрозуміло, за господарство. Докладає сил для того, щоб людям жилося краще та щоб врожаї були високими.

— Цього року на орендованих нами землях було посіяно пшеницю на 80 гектарах, на 50 гектарах — ячмінь, близько 30 гектарів займає овес, 130 гектарів — соя, 230 гектарів — кукурудза, 50 гектарів — соняшник, — розповів Якуб Алаудинович. — Доглядали за цими культурами постійно. Незважаючи на те, що соняшник не виправдав наших очікувань, загалом урожай зібрали непоганий. Відповідно плануємо у наступному році збільшити виплати людям за паї.

Утримують на підприємстві й 100 голів корів. Їх доглядають 15 робітників. Зарплата залежить від надоїв. Цього року майстри машинного доїння отримували не менше 15 тисяч гривень на місяць, а обслуговуючий персонал — до 10 тисяч гривень.

— Незважаючи на це, відчуваємо дефіцит робочої сили, — пояснює Якуб Джанхотов. — Радію, що до нас прийшли працювати молоді механізатори. Вони тримаються за робочі місця, адже мають непогані зарплати.

Опікується Якуб Алаудинович і благоустроєм Ходоркова, де за його участю та фінансової підтримки господарства відремонтували приміщення амбулаторії, школи, планують облаштувати дитячий майданчик, встановити лавки для відпочинку тощо. Підтримує депутат Попільнянської селищної ради й людей, котрі потребують допомоги. Не забуває й про маленьких мешканців села, вітаючи їх зі святами солодкими подарунками.

 

Фотоетюд

Лінки