Житомирські лісівники впорядкували та облагородили рекреаційну ділянку «Лісова стежка» на території Станишівського лісництва, де функціонує фірмовий кафе-магазин «Лісовичок». Вона розміщена на 124 км автошляху Київ — Чоп, поблизу с. Березини, — повідомляє прес-служба обласного лісового відомства.

Для подорожуючих тут зручне місце: є стоянка для автомобілів, у будь-який час можна випити кави та чаю. Для охочих відпочити у колі друзів є можливість замовляти такий відпочинок заздалегідь. Теплої пори можна розміститись в альтанках відкритого типу, а холодної — в закритих альтанках, які обігріваються.

Для дитячих розваг обладнані ігрові майданчики, а для допитливих є можливість поповнити свої знання про рослинний та тваринний світ в облаштованій розважально-пізнавальній зоні.

При бажанні можна прогулятися «Лісовою просвітницькою стежкою», подихати чистим лісовим повітрям.

Напередодні Новорічно-Різдвяних свят усі, хто віддає перевагу «живій» ялинці, можуть придбати у кафе-магазині «Лісовичок» ще й зелену красуню.

«Відпочинок у лісі має бути не лише корисним та цікавим, а й цивілізованим та безпечним, не завдавати шкоди насадженням, тваринам, екосистемі в цілому», — наголошують лісівники.

Колектив Станишівського лісництва своїми силами здійснює всі роботи з догляду за цим куточком відпочинку і закликає кожного до культурної, цивілізованої поведінки у лісі. Адже це зовсім неважко.

 

Фотоетюд

Пауза.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки