Фото зі сторінки у «Фейсбук» Віталія Бунечка.
Фото зі сторінки у «Фейсбук» Віталія Бунечка.

 

Нещодавно голова облдержадміністрації Віталій Бунечко під час робочої поїздки до Новоград-Волинського району відвідав меблеву фабрику Mirt Company, що вже давно відома не лише на Житомирщині, а й далеко за межами України.

Як повідомили у прес-службі ОДА, тут з 1991 року виготовляють ексклюзивні меблі з натурального дерева цінних порід з елементами ручного різьблення за індивідуальними замовленнями.

За словами керівника підприємства, депутата Житомирської обласної ради Олександра Ющенка, на початку 90-их років на колишній Новоград-Волинській меблевій фабриці, меблів уже фактично не виготовляли. Спочатку, після придбання фабрики, йому доводилося працювати і за директора, і за конструктора. Підприємство загрузло в мільйонних боргах, було відсутнє й необхідне виробниче обладнання.
Нині фабрика «Мірт» завдяки умілому менеджменту й організації праці за європейськими зразком і підходами сплачує мільйонні податки до бюджетів різних рівнів. Також має власні представництва у Києві, Одесі, Баку, Астані, Алмати, Дубаї, Мілані, Монреалі.

Компанія за 30 років облаштувала більше тисячі приватних об’єктів: будинків, вілл, апартаментів, що належать впливовим і успішним людям із України, країн ближнього та далекого зарубіжжя.
«Мірт» сьогодні — це не лише меблі у звичному для нас розумінні, це — розробка дизайну й суцільних інтер’єрів, а також багато різних напрямків виробництва.0

Продукція «Мірту» вже прикрашає інтер’єри Офісу глави держави, Національної академії наук України, Резиденції Президента України, «Будинку з химерами», Міністерства фінансів України, посольства Грузії в Україні, ряду готельних мереж країни. Цей перелік вражає не лише чисельністю об’єктів, а й кількістю відомих людей, які віддали перевагу продукції, що вироблена на підприємстві «Мірт».

 

Погода

Веселим олівцем

Кар19112021

— Пане, а де продають квитки в Україну, про яку ви тут розповідали?

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Фотоетюд

Фото30042021

Весняний розмай.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки