ОВЕН. Ваш енергетичний потенціал — невисокий. Не варто перевтомлюватися на роботі. Остерігайтеся простуди. День сприяння: 19. Не пощастить: 22.

ТЕЛЕЦЬ. Довіряйте інтуїції. Правильне харчування й заняття спортом допоможуть зберегти здоров’я. День сприяння: 22. Не пощастить: 21.

БЛИЗНЮКИ. Менше метушіться й нервуйтеся. Ви — енергійні й сповнені сил. Втриматися на такому рівні зможете, коли будете достатньо спати і дотримуватися дієти. День сприяння: 20. Не пощастить: 21.

РАК. Можливі клопоти, пов’язані з купівлею майна, ремонтом, розлученням. Більше рухайтеся — це зміцнить вас. День сприяння: 18.
Не пощастить: 23.

ЛЕВ. Частіше будете спілкуватися з рідними і це позитивно позначиться на вашому житті. Дехто зможе помиритися з коханою людиною. День сприяння: 24. Не пощастить: 23.

ДІВА. Фінансові проблеми забиратимуть багато часу. Про здоров’я теж доведеться потурбуватися. Бажано дотримуватися деяких обмежень у їжі та дечому іншому. День сприяння: 20. Не пощастить: 21.

ТЕРЕЗИ. Всю свою енергетику спрямуйте на мирні справи. В особистому житті гармонії нелегко буде досягти. День сприяння: 22. Не пощастить: 19, 24.

СКОРПІОН. У справах будьте особливо обережні. Бажано взяти короткотермінову відпустку, бо вам докучатиме хронічна втома. День сприяння: 19. Не пощастить: 22.

СТРІЛЕЦЬ. Не давайте обіцянок, які не зможете виконати. На закоханих очікує цікава подорож, а на сімейних — довгоочікуваний переїзд. День сприяння: 20. Не
пощастить: 21.

КОЗЕРІГ. Особисте життя буде для вас на другому плані. Головну увагу зосередите на зароблянні грошей та кар’єрі. Загалом ні в чому не поспішайте — нехай ситуація розвивається сама собою. Сприятливих днів потрібно почекати. Не пощастить: 18.

ВОДОЛІЙ. У представників цього знаку вистачить сили втілити в життя всі бажання. Однак зважайте на те, щоб не викликати заздрість недругів. Дні сприяння: 20, 23. Не пощастить: 24.

РИБИ. Налагодяться стосунки з родичами. Підходящий період для придбання нерухомості. День сприяння: 18. Не пощастить: 20.

 

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 21, 24 жовтня.

18 ЖОВТНЯ — можливі підступи конкурентів.
19, 20 ЖОВТНЯ — з’явиться шанс вирішити складну проблему.
22 ЖОВТНЯ — перегляньте свої стосунки з партнерами.
23 ЖОВТНЯ — остерігайтеся людей напідпитку і брехунів.

Погода

Веселим олівцем

Брати наші менші

Брати наші менші

Романс для «Джульєтти».

Фото Наталії СУВОРОВОЇ (м. Житомир).

Гороскоп

Лінки