ОВЕН. Небажано конфліктувати з начальством. Пам’ятайте, що ваші конкуренти не дрімають. У нелегкій ситуації допоможуть друзі. День сприяння: 5. Не пощастить: 8.

ТЕЛЕЦЬ. Фінансова стабільність. Неприємних сюрпризів у цій сфері не варто очікувати. На роботі — багато справ, які не даватимуть можливості часто спілкуватися з близькими. День сприяння: 8. Не пощастить: 7.

БЛИЗНЮКИ. Ділова сфера цього тижня не буде займати важливого місця у вашому житті — особисте переважатиме. Наведіть лад у паперах. Вирішаться деякі юридичні проблеми. День сприяння: 6. Не пощастить: 7.

РАК. Виявляйте особливу увагу до дрібниць. Надійде прибуток від нерухомості. Дні сприяння: 4, 7. Не пощастить: 9.

ЛЕВ. Перемовини з партнерами можуть затягнутися. Фінансові надходження будуть регулярними, але не дуже великими. Чимало часу доведеться проводити з родичами. День сприяння: 10. Не пощастить: 9.

ДІВА. Правильне рішення у фінансових питаннях не одразу, але знайдеться. Свою точку зору захищайте, хоча й м’яко та дипломатично. День сприяння: 8. Не пощастить: 7.

ТЕРЕЗИ. Наполегливо захищайте власні позиції. Витрати зменшаться. Головним чином гроші йтимуть на дітей і рідних. День сприяння: 8. Не пощастить: 5, 10.

СКОРПІОН. На професійній ниві особливих успіхів не досягнете. Приділіть увагу домашнім справам. Невелика відпустка не завадить. День сприяння: 5. Не пощастить: 4.

СТРІЛЕЦЬ. Складний тиждень. Сподівайтеся на підтримку високопоставлених осіб. Можливо, заплановані поїздки доведеться перенести на потім. День сприяння: 6. Не пощастить: 7.

КОЗЕРІГ. Ваш бізнес може збільшитися, а вплив зросте. На службовців очікує підвищення. День сприяння: 5. Не пощастить: 4.

ВОДОЛІЙ. Нагадають про себе старі проблеми з документами. Романтичні стосунки, які зав’яжуться, незабаром переростуть у серйозне почуття. Днів сприяння слід почекати. Не пощастить: 7.

РИБИ. Багато обов’язків на службі. Остерігайтесь помилок у документах. День сприяння: 8. Не пощастить: 6.

 

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня -5,9 жовтня.

4 ЖОВТНЯ — дійте послідовно, щоб удалося виконати намічене.
6 ЖОВТНЯ — завершуйте старі справи.
7 ЖОВТНЯ — знаходьте спільну мову з оточенням.
8 ЖОВТНЯ — підходящий день для важливих рішень.
10 ЖОВТНЯ — вдасться реалізувати задумане.

Погода

Веселим олівцем

Брати наші менші

Брати27102017

Мій надійний захисник.

Фото Ендрю ЛІ (Індіана, США).

 

Гороскоп

Лінки