Овен. Особисте життя відійде на другий план, бо доведеться думати про додаткові заробітки. Не забувайте говорити теплі слова своїм близьким. День сприяння: 19. Не пощастить: 17.

Телець. Незначний матеріальний приріст. Вам захочеться романтики й сімейного затишку, але робота не відпускатиме. Приємні зустрічі з друзями. День сприяння: 13. Не пощастить: 16.

Близнюки. Вдасться вирішити проблеми, які нагромадилися. Можлива переміна обстановки (ремонт, переїзд). Підтримайте сили зарядкою та прогулянками на свіжому повітрі. Сприятливих днів треба почекати. Не пощастить: 16.

Рак. Варто економно витрачати кошти — значних прибутків не передбачається. Проблеми з родичами вирішаться позитивно для вас. День сприяння: 13. Не пощастить: 18.

Лев. Очікуйте на перспективні проекти, підвищення оплати. Можливе значне поповнення бюджету. День сприяння: 17. Не пощастить: 18.

Діва. Енергетичний підйом. Минуле перестане вас турбувати. Налагодяться стосунки з дітьми. День сприяння: 15. Не пощастить: 16.

Терези. Відкладені раніше проблеми можна успішно вирішити тепер. Подбайте про своє здоров’я, візьміть відпустку. День сприяння: 17. Не пощастить: 14, 19.

Скорпіон. З’являться нові знайомі, але не варто їм одразу довіряти. Через якийсь час ви зрозумієте, хто — на вашій стороні. День сприяння: 14. Не пощастить: 17.

Стрілець. Самотні можуть зустріти свою половинку в дорозі чи колі приятелів. На чималий прибуток очікуйте в цей період. День сприяння: 15. Не пощастить: 16.

Козеріг. Спокійний період. Прибутки вас порадують, несподіваних витрат не буде. Поліпшаться самопочуття і стан здоров’я. День сприяння: 14. Не пощастить: 13.

Водолій. Стосунки з партнерами в професійній сфері нарешті налагодяться. Заняття спортом допоможе відновити сили. День сприяння: 15. Не пощастить: 19.

Риби. Фінансові складнощі допоможуть подолати партнери й родичі. Здоровий сон і активний відпочинок відновлять ваш енергетичний потенціал. Дні сприяння: 13, 17. Не пощастить: 15.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 14, 15 вересня.

13 вересня — добре подумайте над тим, що скажете.
16, 19 вересня — енергетичний підйом.
17 вересня — плани й задуми здійсняться.
18 вересня — конф-ліктний день.

Погода

Веселим олівцем

Брати наші менші

Брати10112017

Надійний охоронець.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки