ОВЕН. Визначте свою головну мету і подолаєте всі перешкоди на шляху до неї. За хорошу роботу вас відзначить начальство. Дні сприяння: 3, 8. Не пощастить: 6.

ТЕЛЕЦЬ. Візьміться за справи, які давно відкладали. Можлива успішна поїздка. День сприяння: 6. Не пощастить: 5.

БЛИЗНЮКИ. Напружений період. Відкладіть важливі справи, що стосуються нерухомості, а також переїзду. День сприяння: 4. Не пощастить: 5.

РАК. Незгода в колективі. В результаті ви не отримаєте значної вигоди, але й ваші опоненти залишаться ні з чим. День сприяння: 2. Не пощастить: 7.

ЛЕВ. Очікуйте на поповнення бюджету. Відчуєте енергетичний підйом і можете здійснити те, про що мріяли. День сприяння: 8. Не пощастить: 7.

ДІВА. Дотримуйтеся закону, щоб не мати потім проблем. Можуть загостритися хронічні недуги. День сприяння: 4. Нещасливих днів немає.

ТЕРЕЗИ. Розширюйте свою справу, шукайте нових партнерів. Зростуть витрати на сім’ю. День сприяння: 6. Не пощастить: 3.

СКОРПІОН. Ваша професійна активність зросте. Подружні пари вирішать нарешті проблеми з нерухомістю. День сприяння: 3. Не пощастить: 6.

СТРІЛЕЦЬ. Завантаженість на роботі може позначитися на особистому житті. Обізвуться давні друзі, які багато для вас зроблять. День сприяння: 4. Не пощастить: 5.

КОЗЕРІГ. Можливе розширення бізнесу в іншому місці. Значні фінансові витрати на родину, зокрема дітей. День сприяння: 3. Не пощастить: 2.

ВОДОЛІЙ. Суперечки з партнерами, але компроміс врешті знайдете. Відпочинок на природі, здоровий сон і правильний розпорядок дня допоможуть зміцнити здоров’я. День сприяння: 7. Не пощастить: 8.

РИБИ. Конфлікти в бізнесі юридичного характеру. Проблему допоможуть вирішити впливові особи та друзі. Остерігайтеся інтриг. День сприяння: 6. Не пощастить: 4.

Погода

Веселим олівцем

Брати наші менші

Боати15092017

І для кізоньки сплели віночок.

Фото Світлани СОБОЛЕВСЬКОЇ. м. Житомир.

Лінки