Овен. Напружений тиждень. Сімейні справи забиратимуть чимало часу. У всьому варто підтримувати свою «другу половинку». Дні сприяння: 20, 25. Не пощастить: 23.

Телець. Намічається чималий прибуток. Закоханим слід зробити першими крок до примирення з обранцем чи обраницею. День сприяння: 19. Не пощастить: 22.

Близнюки. Очікуйте приросту власного бюджету. Багато проблем вирішаться позитивно. День сприяння: 25. Нещасливих днів немає.

Рак. Доведеться вирішувати старі проблеми, зокрема, пов’язані з грошима. Енергетичний спад позначиться на вашому настрої. День сприяння: 19. Не пощастить: 24.

Лев. Уникайте конфліктів у родині. Здоров’я може підвести, зверніться до лікаря. День сприяння: 23. Не пощастить: 24.

Діва. Таємниці, які ви довго оберігали, можуть відкритися. Поїздки відкладіть, бо в дорозі виникнуть проблеми. День сприяння: 21. Не пощастить: 23.

Терези. Складний період для підприємців. Шукайте нові шляхи, цікаві проекти. Дехто замислиться про зміну діяльності. День сприяння: 23. Не пощастить: 25.

Скорпіон. Нестабільна ситуація незабаром зміниться на краще. Поповнення бюджету не забариться. Поїздка сприятиме відновленню почуттів. День сприяння: 20. Не пощастить: 19, 23.

Стрілець. Цінних покупок не слід робити цього тижня. Намагайтеся не втратити зв’язків з потрібними впливовими людьми. День сприяння: 21. Не пощастить: 22.

Козеріг. Вас не обмине вітер перемін. За підтримкою зверніться до колег. Не конфліктуйте з коханою людиною. День сприяння: 24. Не пощастить: 19.

Водолій. Становище поліпшиться: вам дадуть прибавку до зарплати чи порадують новим проектом. В їжі й питві дотримуйтеся міри. День сприяння: 21. Не пощастить: 25.

Риби. В суперечках і конфліктах дотримуйтеся нейтралітету. Родичі завдадуть трохи клопотів. День сприяння: 19. Не пощастить: 21.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 19, 24 липня. 

20 липня — не від-мовляйтеся від чужої допомоги.
21 липня — рішучі дії дозволять досягти цілі.
22 липня — не беріть-ся за нові завдання.
23 липня — перед-бачливість позбавить неприємностей.
25 липня — приємне спілкування.

Погода

Веселим олівцем

Кар20072021

— Дівчатка, мені потрібна ваша аморальна підтримка…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати03112017

Котику-­братику, поділися обідом!

Фото Людмили Лобачової. м. Житомир.

Лінки