Овен. Отримаєте нарешті фінансову незалежність. В особистому житті все налагодиться. Дні сприяння: 8, 13. Не пощастить: 11.

Телець. Прибутком, який отримаєте, розпорядіться правильно, подумайте про інвестиції. Приділіть більше уваги коханій людині. Дні сприяння: 7, 11. Не пощастить: 10.

Близнюки. Доведеться вирішувати, що важливіше: моментальний прибуток чи тривала стабільність. У родині — гармонія. День сприяння: 13. Не пощастить: 10.

Рак. Вкладені кошти швидко окупляться і вийдете «в плюс». Кохання, що його зустрінете, розгориться з великою силою. День сприяння: 7. Не пощастить: 12.

Лев. Намагайтеся самостійно вирішувати свої проблеми й не залазити в борги. Не шукайте ідеалу, краще знизьте планку — і тоді знайдете близьку особу. День сприяння: 13. Не пощастить: 12.

Діва. Не думайте про негативні речі. Перегляньте свій стиль життя. День сприяння: 9. Не пощастить: 10.

Терези. Вашими добротою і відкритістю можуть скористатися недруги. Самотні зважаться завести сім’ю і дітей. День сприяння: 11. Не пощастить: 13.

Скорпіон. Бережіть нерви. Спільний відпочинок ще більше зблизить вас із коханою особою. День сприяння: 8. Не пощастить: 7, 11.

Стрілець. Ситуація з фінансами нарешті налагодиться, але варто на всяк випадок трохи коштів відкладати. Порадуйте свою другу «половинку» приємним подарунком. День сприяння: 9. Не пощастить: 10.

Козеріг. Міцно станете на ноги й зможете дозволити собі будь-які покупки. Діти й родина будуть для вас гарною розрадою. День сприяння: 8. Не пощастить: 7.

Водолій. Не піддавайтеся спокусам. Близька людина очікує від вас вірності. День сприяння: 9. Не пощастить: 13.

Риби. Ваш бюджет поповниться несподіваним прибутком. Бережіть здоров’я. День сприяння: 7. Не пощастить: 9.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 9, 13 червня.

7 червня — не варто чекати успіхів у справах.
8 червня — керуйтеся принципом «Сім разів відміряй, один раз відріж».
10 червня — можливі складні ситуації.
11, 12 червня — виберіть потрібний напрямок у справах.

 

 

Погода

Веселим олівцем

Кар15062021

— Ну, з’їли яблука — нехай, а змія-то навіщо?— Спокусив аспід клятий…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Боати15092017

І для кізоньки сплели віночок.

Фото Світлани СОБОЛЕВСЬКОЇ. м. Житомир.

Лінки