Овен. Контролюйте свої емоції. В особистому житті можливі конфлікти. Бережіть здоров’я. День сприяння: 4. Не пощастить: 7.

Телець. Доведеться працювати за трьох. Зате згодом це обернеться хорошими прибутками й зростанням кар’єри. Сприятливих днів треба зачекати. Не пощастить: 6.

Близнюки. Щоб утриматися на плаву, забудьте про надмірну гордість. Економте кошти. Короткий відпочинок відновить сили. День сприяння: 9. Не пощастить: 6.

Рак. Корисно змінити сферу діяльності. Все, що заробите, одразу витратите. Відмовтеся від шкідливих звичок. День сприяння: 6. Не пощастить: 8.

Лев. Займайтеся тим, що у вас найкраще виходить. Можливі деякі матеріальні труднощі. Варто перечекати нелегкий період. День сприяння: 9. Не пощастить: 8.

Діва. Вам повернуть старі борги. Коштів на все, що бажаєте, вистачатиме. Не зловживайте спиртним. День сприяння: 5. Не пощастить: 6, 7.

Терези. Спільно з друзями відкривайте свій бізнес — успіх забезпечений. Не варто поспішати зі шлюбними планами. День сприяння: 7. Нещасливих днів немає.

Скорпіон. Удача буде на вашому боці. Подумайте про придбання нерухомості чи відкриття власної справи. Бережіть шлунок, бо можливе загострення хвороби. День сприяння: 4. Не пощастить: 3, 7.

Стрілець. За те, щоб ви поступилися принципами, пропонуватимуть великі гроші. Рішення буде за вами. Доля пошле вам людину, яка може стати супутником у житті. День сприяння: 5. Не пощастить: 6.

Козеріг. Приділяйте більше уваги професійним обов’язкам, щоб не викликати невдоволення начальства. Виникнуть проблеми із суглобами — підлікуйте їх. Сприятливих днів немає. Трохи похвилюєтеся: 3.

Водолій. Економте фінанси, не витрачайте їх на дрібниці. Не втрачайте голови від нової пристрасті. День сприяння: 5. Не пощастить: 9.

Риби. Варто стримувати емоції. З шанувальниками й прихильниками будьте ввічливими й уважними, щоб не нажити собі ворогів. Дні сприяння: 3, 7. Не пощастить: 5.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 4, 6, 7 травня.

3 травня — не варто розпочинати нові справи.
5 травня — при змозі відкладіть поїздки.
8 травня — не поспі-шайте.
9 травня — завершуйте почате.

Погода

Веселим олівцем

Кар07052021

— А що робити? Діти й онуки не їдуть, а садити треба!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати03112017

Котику-­братику, поділися обідом!

Фото Людмили Лобачової. м. Житомир.

Лінки