Овен. Не беріться за кілька справ одночасно. Підтримайте найближчих у складних ситуаціях. День сприяння: 13. Не пощастить: 16.

Телець. У професійній сфері виявляйте більше ініціативи та активності. А в коханні не прогавте щасливого шансу. Можливо, зважитеся створити сім’ю. День сприяння: 12. Не пощастить: 15.

Близнюки. Проаналізуйте дуже старанно пропозиції, що надійдуть. За добросовісне виконання завдань керівництво винагородить премією. Дні сприяння: 14, 18. Не пощастить: 15.

Рак. Фінансовий стан не поліпшиться. Доведеться жити в режимі жорсткої економії. Підтримає вас кохана людина. День сприяння: 15. Не пощастить: 17.

Лев. Закладайте фундамент майбутнього благополуччя. На роботі ситуація стабілізується. Остерігайтеся тих, хто за лестощами приховує недобрі наміри. День сприяння: 18. Не пощастить: 17.

Діва. На представників цього знаку очікує кар’єрний злет. З’явиться друге дихання, тож скористайтеся цим уповні. Пробачте образи близьким людям. День сприяння: 14. Не пощастить: 15.

Терези. У вашому житті з’являться нові люди й партнери. Відстоюйте свої принципи й не давайте нікому сісти вам на голову. День сприяння: 16. Не пощастить: 18.

Скорпіон. Не беріть на себе забагато обов’язків. Додаткові джерела прибутків відкриються, коли правильно оціните свої можливості. День сприяння: 13. Не пощастить: 16.

Стрілець. У професійній сфері з’являться перешкоди. Доля випробовуватиме вас на міцність. Стримуйте емоції. День сприяння: 14. Не пощастить: 15.

Козеріг. Труднощі, які відчуєте, будуть тимчасовими. З друзями та близькими знайдіть спільну точку зору. День сприяння: 14. Не пощастить: 17.

Водолій. Уникайте авантюр, особливо у фінансових справах. Зустрінете людей, у яких буде чому повчитися. День сприяння: 17. Не пощастить: 18.

Риби. В суперечках колеги й партнери зважатимуть саме на вашу думку. Кошти бажано економити, створити хоча б невеликий їх запас. День сприяння: 12. Не пощастить: 15.

Несприятливий для здоров’я, «магнітний» день наступного тижня — 14 квітня.

12 квітня — уникайте конфліктів.
13 квітня — зверніть увагу на пропозиції, які надійдуть.
15 квітня — визначайте цілі й досягайте їх.
16 квітня — емоційне піднесення.
17 квітня — не говоріть зайвого.
18 квітня — перебуватимете в центрі уваги.

 

Погода

Веселим олівцем

Кар07052021

— А що робити? Діти й онуки не їдуть, а садити треба!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати2010

«Щось на вушко розкажу...».

Фото надіслала Надія ШЕВКО (м. Житомир).

Лінки