Фото зі сторінки в Instagram
Фото зі сторінки в Instagram

Футболіст англійського клубу «Манчестер Сіті» та капітан і півзахисник Національної збірної команди з футболу України, 24-річний радомишлянин Олександр Зінченко 1 серпня вперше став батьком.

Його дружина Влада Седан, котра працює тележурналісткою, подарувала йому донечку. Про це сповістив сам футболіст у соцмережі: «Рідна, спасибі тобі. Ви — моє життя», — написав Зінченко в Instagram.

Доволі цікавим способом незадовго до пологів дізнався футболіст-земляк, кого ж народить йому дружина. Відповідне відео Олександр опублікував в Інстаграмі.

На ньому показано, як дружина виводить Зінченка із зав’язаними очима на поле НСК «Олімпійський» у Києві, після чого гравець опиняється перед воротами, на поперечині яких закріплені три кулі — умовні мішені.

Після потрапляння потужним ударом в одну з них, центральну, з’явився рожевий дим і посипалися конфеті. А на табло стадіону з’явився напис: «Це — дівчинка!».

Одружилися молодята 24 серпня минулого року, про їхні стосунки стало відомо в 2019 році, коли в прямому ефірі Влада брала інтерв’ю в Олександра, після якого він її поцілував на очах у глядачів.

Погода

Веселим олівцем

Брати наші менші

Брати27102017

Мій надійний захисник.

Фото Ендрю ЛІ (Індіана, США).

 

Гороскоп

Лінки