Фото з сайту Федерації триатлону України.
Фото з сайту Федерації триатлону України.

 

здобув нещодавно триатлет Єгор Мартиненко. Щоправда, поки що — на неофіційному біговому старті. В рамках тренувального процесу житомирянин виступив на щорічному весняному пробігу в турецькому місті Аланії. Як зазначають у Федерації триатлону України, участь Єгора Мартиненка в змаганнях була винятково підготовчою. За словами атлета, саме з виступу на цьому турнірі він розпочинає новий цикл підготовки до сезону офіційних стартів.

«Я обрав 5-кілометрову дистанцію, щоб, не знижуючи навантажень, у тренувальному режимі здійснити забіг, — розповів житомирянин. — Розцінював турнір в Аланії як звичайне тренування. Тож був приємно здивований результатом — 14,52 хв.! Я біг наодинці, ніхто мене не «вів»: керувався винятково власними відчуттями і темпом. Річ у тім, що основну швидкісну роботу я лиш розпочав, цей старт по суті став відправною точкою, перевіркою власної готовності станом на сьогодні. До основних змагань з триатлону ще залишається 1,5 — 2 місяці».

За перемогу в забігові організатори подарували велосипед — звичайний, міський, не призначений для змагань.

За попереднім планом, українські триатлети 9 — 11 квітня повинні взяти участь у відкритому Чемпіонаті України з триатлону у Львові, але через епідситуацію проведення змагань — під питанням.

 

Погода

Веселим олівцем

Кар27072021

— Та нам дешевше мешканцям міста жабри вживити, ніж ці зливні колектори ремонтувати.

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати 29092017

«А це — моя молода команда».

Фото Оксани ЖОВАНИК. м. Житомир.

Лінки