Фото з сайту Житомирської обласної ради.
Фото з сайту Житомирської обласної ради.

 

26 березня ФК «Полісся» (Житомир) зіграв матч 18-го туру Чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги проти МФК «Кристал» (Херсон). Знаковою ця подія стала тому, що матч відбувся на центральному стадіоні «Полісся»: вперше за 16 років наші футболісти зіграли на рідному полі. На жаль, через карантинні обмеження матч відбувся без глядачів.

Як повідомили в обласній раді, футбольне поле сертифіковане Українською асоціацією футболу на проведення матчів першої ліги. Цими днями Державна архітектурно-будівельна інспекція підписала акт про відповідність споруди технічним вимогам, який дозволяє ввести стадіон в експлуатацію та проводити там футбольні матчі. Таким чином центральний стадіон «Полісся» був рекомендований Українською асоціацією футболу (УАФ) для включення до календаря змагань на 2021/2022 роки. На матч до Житомира приїхали президент УАФ, член виконкому УЄФА Андрій Павелко, президент Професіональної футбольної ліги України Олександр Каденко.

Про довготривале будівництво стадіону ледь анекдоти не складали. Реконструкцію «Полісся» оголосили ще у 2005 році. Перші будівельні роботи на спортивній арені почалися у 2008-му, а через три роки розпочалася реконструкція західної трибуни і легкоатлетичного манежу, вхідної арки, наземного туалету. З 2016 року взялися за реконструкцію західної трибуни і футбольного поля та благоустрій території. Після реконструкції стадіон розрахований на 6500 глядацьких місць.

За інформацією департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації, загальна вартість реконструкції стадіону зі змінами становить 167 млн. грн.

Гра житомирського «Полісся» і херсонського «Кристалу» закінчилася з нічийним рахунком — 1:1.

Погода

Веселим олівцем

Кар07052021

— А що робити? Діти й онуки не їдуть, а садити треба!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати15092017

«Пасися, овечко, поки тротуар не поремонтували»...

Фото Оксани ЛУК’ЯНЕНКО. м. Житомир.

Лінки