Не виливайте воду, в якій ви варите рис. У ній міститься чимало вітамінів і мінералів, це чудовий напій для всієї родини та дуже простий і економічний спосіб поправити здоров’я. Можна злити воду, в якій варився рис, додати до неї трохи кориці й перелити в скляну пляшку.

Єдина проблема полягає в тому, що в такій воді немає кальцію. Але його можна отримати з овочами й горіхами.

Отже, чим же корисна рисова вода?

1. Поліпшує стан шкіри
Це пов’язане зі вмістом у рисовій воді параамінобензойної кислоти, що є присутньою у більшості сонцезахисних кремів. Це — відмінний антиоксидант, що захищає шкіру від запалень.

2. Захищає від передчасногостаріння
Справа в тому, що рисова вода багата на елемент, що називається інозитолом. Він сприяє росту клітин і запобігає процесу старіння, а також поліпшує кровообіг. Шкіра обличчя приходить у тонус, стає більш еластичною і починає світитися. Так що рисова вода — це відмінний і недорогий косметичний засіб.

3. Наповнює організм енергією
Рисова вода — це потужний природний енергетик. Вона дуже корисна в ті моменти, коли ми хворі й страждаємо від втрати апетиту. Достатньо випивати дві склянки води на день, тому що в них містяться всі необхідні живильні речовини, які захищають наш організм від зневоднення і допомагають нам потроху відновити здоров’я.

4. Поліпшує процес травлення
Рисове молоко є дуже ефективним для того, щоб полегшити травлення. Завдяки йому наш кишківник краще працює, кишкова мікрофлора оздоровлюється, зникає почуття переповненості та важкості в животі.
Рисова вода буде корисною для всієї родини, особливо якщо пити її по вечорах. Вона відмінно доповнить збалансовану дієту, поліпшить травлення і наповнить ваш організм енергією. При цьому не забувайте їсти овочі, горіхи, білок, клітковину та пити свіжовичавлені соки. Жінок особливо порадує, що це — дуже корисно для шкіри.

Брати наші менші

Боати15092017

І для кізоньки сплели віночок.

Фото Світлани СОБОЛЕВСЬКОЇ. м. Житомир.

Лінки