Коли завершиться епідемія коронавірусу? Це питання турбує нині всю планету. Складаються різні прогнози, різні передбачення. А тим часом прозвучав ще один тривожний сигнал. Землю може «накрити» марсіанський вірус!

Як повідомляє «Високий замок», 43 металеві трубки, що зберігаються у «череві» марсохода Perseverance, призначені для доправляння перших зразків грунту з Марса на Землю.

Деякі вчені вважають, що мікроскопічні форми життя з Червоної планети можуть спричинити смертельну епідемію, з якою людство може не впоратися.

Директор Міжнародного комітету ICAMSR Баррі ДіГрегоріо заявив, що усі зразки з Марса слід відправити на Місяць, де можна виявити та ізолювати будь-які потенційні патогени. Зокрема, зразки з Марса слід перенести на плановану космічну станцію «Місячні ворота», де їх можна буде досліджувати на безпечній відстані від нашої планети.

«Це — єдиний спосіб гарантувати стовідсотковий захист біосфери Землі», — сказав ДіГрегоріо. І процитував астронома Карла Сагана, який писав у 1973 році, що на Марсі можуть бути організми, які у земному середовищі здатні спричинити «марсіанську чуму».

 

Погода

Веселим олівцем

Кар19112021

— Пане, а де продають квитки в Україну, про яку ви тут розповідали?

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати13102017

На волі — краще, ніж на прив’язі!

Фото Богдана ЛІСОВСЬКОГО.

Лінки