Експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я попереджають про смертельну небезпеку регулярної понаднормової роботи. Про це йдеться у представленій нещодавно доповіді Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та Міжнародної організації праці (МОП), пише ТАСС.

У доповіді говориться, що небезпечний поріг — 55 робочих годин на тиждень. Після цього у працівника можуть початися проблеми зі здоров’ям.

«Згідно з дослідженням, робота протягом 55 годин і більше на тиждень асоціюється зі зростанням на 35%, за оцінками, ризику інсульту і на 17% — ризику смерті від ішемічної хвороби серця в порівнянні з робочим тижнем в 35-40 годин», — вважають науковці.

У доповіді наголошується, що в 2016 році 398 тис. осіб померли від інсульту і 347 тис. від хвороби серця. Ці смерті пов’язуються саме з переробкою.

Експерти зазначають, що особливо переробка відбивається на здоров’ї чоловіків, на яких припадає 72% всіх смертей. При цьому кількість людей, які багато працюють, «зростає і становить зараз 9% населення світу».
«Жодна робота не варта того, щоб наражати себе на ризик інсульту або захворювання серця», — наголосив генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреєсус.

Погода

Веселим олівцем

Кар15062021

— Ну, з’їли яблука — нехай, а змія-то навіщо?— Спокусив аспід клятий…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати13102017

На волі — краще, ніж на прив’язі!

Фото Богдана ЛІСОВСЬКОГО.

Лінки