МЕТЕОРОЛОГІЧНИЙ. На початку лютого можливі морози. Згодом настане потепління. Прогнозується, що 20 лютого може бути найхолодніший день нинішньої зими.

ФІНАНСОВИЙ. Астрологи радять усім знакам зодіаку: до 20 лютого, поки Меркурій рухається ретроградно, не шукати нову роботу, не підписувати фінансові договори. Якщо ж це буде необхідно, то уважно читати документи. Весь місяць не підходить для вкладів, інвестицій, кредитів. Фінансова удача чекає Дів, Стрільців, Козерогів і Водоліїв. Ризикують мати матеріальні втрати Овни, Близнюки, Терези, Скорпіони.

ЗОРЯНИЙ. До 20 лютого відкладіть поїздки й важливі справи. У ваше життя можуть повернутися давні друзі. Раніше забраковані ідеї знайдуть своє втілення. У складних ситуаціях зверніться за порадою і підтримкою до старших осіб. Самотні можуть зустріти своє кохання. 1 лютого — знадобиться ваше вміння знаходити контакт з різними людьми. 2 лютого — сприятливий день для навчання й спілкування. 3 лютого — серйозні зустрічі, важливі проблеми. 4 лютого — будьте обережні, не ризикуйте марно. 5 лютого — виявляйте ініціативу. 6, 9 лютого — обдумуйте свої слова і вчинки. 7, 26 лютого — можливі конфлікти. 8 лютого — доведеться повернутися до старих справ і невирішених питань. 10, 19 лютого — непередбачені ситуації, непорозуміння. 11, 13 лютого — покладайтеся лише на власні сили. 12, 15 лютого — складайте плани на майбутнє. 14, 27 лютого — не спілкуйтеся з особами, які вам неприємні. 16 лютого — цікаві пропозиції. 17 лютого — звертайте більше уваги на дрібниці. 18, 25 лютого — шукайте спосіб подолати перешкоди в справах. 20 лютого — надійде важлива інформація. 21, 23 лютого — відпочинок у приємній компанії, контакти з близькими. 22 лютого — не намагайтеся всі проблеми вирішити самостійно, зверніться за допомогою. 24 лютого — прогрес у важливих справах. 28 лютого — уникайте стресових ситуацій.

ШЛЮБНИЙ. Гарний період, щоб стати під вінець з обранцем (обраницею). Весілля в лютому — запорука міцного й тривалого шлюбу. Молодята житимуть у любові й благополуччі. Сприятливі дні для походу в РАГС — 17, 18, 20, 24, 25, 27 лютого.

ЗДОРОВ’Я. Для поповнення енергії Овнам слід зайнятися спортом і знаходити час для відпочинку. Фізичні навантаження корисними будуть Тельцям. Не перевтомлюватися і гарно висипатися потрібно Близнюкам. Від депресії страждатимуть Раки. Остерігатися простуди слід Левам. Зайва емоційність може зашкодити Дівам. Відмовитись від шкідливих звичок варто Терезам. Вживання спиртного Скорпіонам може підірвати здоров’я. Берегти нерви й не перевтомлюватися — це порада Стрільцям. Дієта буде корисною Козерогам. Прогулянки на свіжому повітрі зміцнять здоров’я Водоліїв. Надмірне вживання солодощів і здоби, недосипання шкідливі для Риб.

Несприятливі для здоров’я та «магнітні» дні в лютому — 4, 7, 10, 14, 19, 25, 26, 27.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки