АГРОАСТРОЛОГІЧНИЙ. 1, 2, 10, 17, 24, 27, 28 вересня — сільськогосподарські роботи не рекомендуються. 3, 29, 30 вересня — небажано садити та обрізувати дерева, консервувати й закладати врожай на зберігання, рубати ліс на дрова. 4, 6 вересня — збирання овочів і картоплі для зберігання. 7, 8 вересня — закладання на зберігання і консервування коренеплодів, закладання компосту. 9, 11 вересня — збирання врожаю, сушіння овочів та грибів, заготівля дров. 12, 13 вересня — боротьба з надземними шкідниками. Не слід садити дерева, обрізувати сухі гілки; складати плоди на зберігання й консервувати; викопувати коренеплоди; збирати врожай. 14, 15 вересня — збирання плодів для зберігання. 16 вересня — земляні роботи, боротьба зі шкідниками. 18, 19 вересня — садіння кісточкових фруктових дерев. 20, 21 вересня — небажані збирання врожаю, косовиця трав, викопування коренеплодів, зрубування дерев. 22, 23 вересня — збирання фруктів і овочів для швидкого споживання. 25, 26 вересня — підзимові посадки, сівба озимини.

МЕТЕОРОЛОГІЧНИЙ. Вересень, за прогнозами, прийде з холодами й дощами.

ФІНАНСОВИЙ. Овнам не слід комусь позичати гроші. Тельцям «світить» успіх в операціях із нерухомістю. Близнюки займуться прибутковою справою, яка принесе фінансову стабільність. Раки можуть перейти на нове місце роботи. У Левів проблем не буде, якщо вони прислухатимуться до інтуїції. Діви отримають вагомі прибутки, взявшись за втілення в життя нових проектів. Важливі угоди укладуть Терези. Скорпіонам купівлю нерухомості чи техніки варто запланувати саме на цей період. Матеріальне становище Стрільців стабілізується. Козерогам не слід допомагати грошима тим, кому вони не зовсім довіряють. Про свої плани на майбутнє Водоліям не варто розповідати нікому. Риби гарно зароблять і куплять те, про що мріяли.

ЗОРЯНИЙ. 1 вересня — довіряйте досвіду інших осіб. 2 вересня — знайдете відповіді на важливі питання. 3 вересня — не довіряйте нікому, будьте особливо уважні. 4 вересня — спрямуйте енергію на мирні цілі. 5 вересня — обговорюйте проблеми відкрито, щоб не було непорозуміння. 6, 7 вересня — остерігайтеся помилок. 8, 9 вересня — визначте цілі й можливості. 10 вересня — вдалі ділові зустрічі. 11 вересня — фінансові труднощі. 12 вересня — виявляйте наполегливість і тоді успіх не забариться. 13 вересня — бажано відпочити. 14 вересня — контролюйте емоції. 15 вересня — тримайте язик за зубами. 16 вересня — правильно визначте пріоритети. 17 вересня — можна будувати, але не руйнувати. 18, 23 вересня — беріться за нові справи. 19, 27 вересня — з’являться цікаві захоплення. 20 вересня — відмовтеся від того, що не є необхідним. 21 вересня — ставте перед собою високі цілі. 22 вересня — не відкладайте нічого в довгий ящик. 24 вересня — від вашої активності залежатиме, як розвиватимуться події. 25 вересня — виявляйте особливу стриманість. 26 вересня — не беріть участі в суперечках. 28 вересня — шукайте потрібну інформацію і робіть правильні висновки. 29 вересня — врегулюйте непорозуміння, які вас давно тривожили. 30 вересня — не діліться секретами з іншими.

ЗДОРОВ’Я. Рух і свіже повітря Овнам допоможуть побороти безсоння. Тельцям варто сісти на дієту. Відвар шипшини Близнюки виберуть для покращення здоров’я. Правильні режим і дієта підтримають у формі Раків. Відпочинок не завадить перевтомленим Левам. Спортивні тренування допоможуть Дівам набратися сил. Терезам не варто перевтомлюватися на роботі. Скорпіони, обмежте вживання алкоголю! Стрільцям слід берегти нерви. У Козерогів може знизитися імунітет. Проблеми з нервовою системою непокоїтимуть Водоліїв. Попити заспокійливе варто Рибам.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні у вересні — 3, 6, 7, 11, 13, 14, 20, 25, 26.

Брати наші менші

Брати27102017

Мій надійний захисник.

Фото Ендрю ЛІ (Індіана, США).

 

Лінки