Ми вже стомилися від карантину і з нетерпінням чекаємо закінчення епідемії коронавірусу, яка охопила світ. Цікаво, що про це кажуть астрологи та інші провісники?

Нині вже вважають, що знаменита болгарська віщунка Ванга трохи помилилася в своїх прогнозах щодо страшної хвороби. Передбачення її, до речі, було раніше засекречене. Тепер стало відомо, що Ванга пророкувала: на початку дзеркального року з’явиться дуже небезпечний вірус, від якого загинуть чимало людей. Болгарська провидиця однак віщувала, що хвороба прийде з Африки, а не з Китаю.

Причину появи коронавірусу астролог Павло Глоба вбачає в тому, що високосний рік 2020 — нещасливий і перебуває під впливом Чорного Місяця. Боротися з «короною», за його словами, доведеться аж до осені.

Михайло Нечай, мольфар із Карпат, ще десять літ тому передбачав, що в 2020 році планету «накриє» лихо, яке матиме китайське «джерело». Попереджав мольфар про те, що з’являться старі кордони між країнами, порушаться стосунки між людьми, страх пошириться світом. Віщун рекомендував як уберегтися від вірусу: вживати 50 — 100 грамів меду кожного дня.

За провіщенням астролога Анжели Перл, у вересні може відбутися другий спалах коронавірусу і він триватиме до початку 2021 року.

 

 

Брати наші менші

Брати 29092017

«А це — моя молода команда».

Фото Оксани ЖОВАНИК. м. Житомир.

Лінки