У 1961 році керівництво КДБ направив експедицію в Єгипет. Вона називалася «Проект Ісида». Метою був пошук знань і технологій Давнього Єгипту, які надалі могли б бути використані для військових розробок.

Організувати експедицію в КДБ вирішили після появи інформації про знайдення двома місцевими бедуїнами таємничої гробниці. Відбулося це в місті Гізі, в одній з пірамід. Ту гробницю недаремно називали таємничою, оскільки після її знайдення обидва бедуїни, які її потривожили, були госпіталізовані, а лікарі не змогли встановити діагноз.

З наданої єгипетською розвідкою інформації з’ясували, що бедуїни знайшли «Візитера Бога». Після цього «Проект Ісида» став найважливішою експедицією того часу. Була вона спільною — радянсько-єгипетською й суворо засекреченою, оскільки спецслужби побоювалися, що ЦРУ США може дізнатися про відкриття.

В ході експедиції й розкопок у гробниці співробітники КДБ знайшли багато артефактів, одне частково муміфіковане тіло, один кам’яний саркофаг, вісім зразків ієрогліфів. Один із учених, учасників тієї експедиції, у своїй доповіді повідомляв: «При огляді стін гробниці на нас діяла незрозуміла відштовхувальна сила. Згодом ми так і не змогли знайти цьому феномену пояснення».

В доповіді також ідеться й про розшифровку криптографами прадавніх нацистів, знайденої на стінах гробниці. Зміст: пророцтво про «повернення крилатих».

Одне з найцікавіших відкриттів стосувалося знайденої мумії. Її висота становила понад 2 метри, що набагато перевищує зріст середнього жителя Давнього Єгипту. Шляхом молекулярного аналізу біологи встановили вік мумії — 12 тисяч років, а це — за тисячі років до єгипетського династичного періоду. Хто ж міг лежати у саркофазі?

В єгипетській міфології є розповідь про сім’ю богів, яка спустилася із зірок у Єгипет. Вони навчали єгиптян знань і мудрості. Пізніше, коли робота була завершена, вони залишили Землю, щоб повернутися в небо, за винятком Осиріса, який залишився для захисту й збереження прадавніх знань.

То невже в 1961 році були знайдені останки найдавнішого космонавта?Брати наші менші

Брати10112017

Надійний охоронець.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки