Чи справдилися ті пророцтва, які віщували на минулий рік, різні провидці? Проаналізувала їх «Сімейна газета». І ось що з цього вийшло.

Астролог Людмила Халанська прогнозувала, що 2019 рік буде активний, але не дуже результативний, мовляв, справжні зміни відбудуться у 2020 році. Пік позитивних процесів для України вона бачить у 2022 — 2025 роках.

Астролог Влад Росс передбачав, що після чергових виборів Президента України Путін мав піти на певні поступки, але кардинальних змін у ситуації з Кримом та Донбасом очікувати не варто. Росс прогнозував, що додому повернуться українські моряки та політв’язень Олег Сенцов. Передбачення справдилося. Влад Росс також прогнозував: главою держави стане творча особа, яка почуватиметься в політиці як на театральних підмостках. Це пов’язано із тим, що в гороскопі України на той час було Сонце, яке сходить, — символ яскравості, шарму й театральності.

Українська астролог Олена Осипенко передбачала, що 2019 рік стане справжнім випробуванням: зростуть тарифи та ціни. Слід пережити негативний етап і розпочнуться позитивні зрушення. Нова команда керуватиме державою, її дії будуть спрямовані на розвиток України. Стверджувати, що пророцтва не здійснилися, не можна, адже деякі події справді сталися.

Переможниця «Битви екстрасенсів» Альона Курилова передбачала, що в 2019 році слід боятися повеней жителям гірської місцевості, можуть піднятися грунтові води. Ясновидиця рекомендувала звернути увагу на мости. У травні 2019 року Прикарпаття та Буковина потерпали від повеней. Через зливи істотно збільшився рівень води в річці Прут. Вода досягла рівня мосту, що з’єднує Герцаївський та Новоселицький райони на Чернівеччині.

Ясновидиця Регіна Федоренко розповідала, що в 2019 році очікувати на повне припинення військових дій на Сході України не варто. За її словами, проблеми в Україні, які розпочалися у 2013 році, триватимуть сім років, а в 2020-му ситуація буде налагоджуватися. Розквіт України експерт прогнозувала на 2021 рік.

Французький провісник Нострадамус передбачав, що 2019-ий стане роком справедливості, а в Україні створиться сукупність державних та недержавних інституцій, які регулюватимуть життя суспільства. У своїх катренах віщун передбачив військовий конфлікт, який принесе багато смертей та небачені збитки. Держава потерпатиме від масової міграції. Нострадамус пророкував, що лише згуртовані дії здатні зробити нашу державу цілісною та незламною.

Афонські старці прогнозували, що 2019 рік для України стане періодом торговельної експансії інших держав. Старці зауважували, що в Україну прийде новий президент-реформатор, який відродить державу...

 

Брати наші менші

Брати2010

«Щось на вушко розкажу...».

Фото надіслала Надія ШЕВКО (м. Житомир).

Лінки