4 серпня, близько 13-ої години, на одній із центральних вулиць Житомира під час сварки чоловік вдарив ножем свою дружину. Жінка померла на місці. Попередньо відомо, що сварка виникла між подружжям на побутовому грунті. 50-річний житомирянин і заподіяв 48-річній дружині тілесних ушкоджень.

х х х
7 серпня, близько 9.30, до відділення поліції № 2 (Олевськ) Коростенського райуправління надійшло повідомлення від 47-річного жителя міста про те, що померла його дружина. Під час огляду тіла 41-річної покійної жінки правоохоронці зафіксували синці. За попередніми висновками судово-медичних експертів, причиною смерті стала черепно-мозкова травма.

Правоохоронці встановили, що напередодні між подружжям відбулась побутова суперечка, у ході якої чоловік вдарив дружину.

х х х
5 серпня, вранці, до поліції надійшло повідомлення про тілесні ушкодження, заподіяні 33-річній жительці с. Березянки Ружинської громади. У жінки діагностовано травми голови та ключиці. Її госпіталізували до хірургічного відділення лікарні.

Правоохоронці встановили, що напередодні між подружжям виник конфлікт, у ході якого 49-річний чоловік побив свою дружину.

Лінки