Працівники ювенальної превенції Коростенського райуправління поліції провели цільовий рейд по магазинах Ушомирської та Горщиківської громад. Мета — проконтролювати, чи дотримується заборона на продаж неповнолітнім алкоголю й цигарок.

В одному з магазинів с. Ушомира поліцейські зафіксували, як 17-річна дівчина придбала цигарки. А в Горщаківській громаді працівниця торговельного закладу продала алкоголь 16-річній дівчині.

В обох випадках ювенальні інспектори оформили адміністративні матеріали за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

— Загалом фактів продажу дітям спиртного та цигарок ми фіксуємо менше, ніж у попередні роки. Одним із важелів впливу на ситуацію є саме превентивні заходи, у тому числі рейди торговельними закладами, — розповів заступник начальника Коростенського райуправління поліції Юрій Губський.

х х х

Поліцейські зафіксували два випадки торгівлі неліцензійним алкоголем. Про це повідомили у патрульній поліції в області. На пляшках, коробках та пакетах із алкоголем були відсутні акцизні марки. Продаж здійснювався в приміщеннях магазинів.

За цими фактами у рамках відкритого кримінального провадження триває слідство.

Лінки