У Малині сталися два резонансних випадки: учасники конфліктних ситуацій не змогли порозумітися та «увімкнули» для вирішення питань кулаки. Інформацію підтвердили у прес-службі Малинського ВП ГУНП в області.

Нещодавно «Фейсбук» розпирало від оголошення про інцидент, що стався поблизу міського ринку, з боку вулиці Л.Толстого, де продають живу рибу. Не поділили місця для продажу риби двоє місцевих продавців, тож врегульовували спірні питання спочатку за допомогою гучної словесної перепалки, а потім — стусанів і шарпанини. В результаті обоє отримали легкі тілесні ушкодження (синці) й звернулись для надання правової оцінки до правоохоронців.

***

Кричущий випадок стався під час робочого дня безпосередньо в приміщенні міської ОТГ (адмінбудівлі). Його учасниками стали нібито один із високопосадовців міської ОТГ та його підлегла, на-
чальник одного з відділів ОТГ.

Як повідомили у поліції, під час спілкування в робочому кабінеті між посадовцями виникло непорозуміння, яке чоловік, давши волю емоціям, вирішив завершити фізичною розправою над жінкою-підлеглою, завдавши їй легких тілесних ушкоджень.

Потерпіла написала заяву до поліції й нині знаходиться на лікарняному.

Погода

Веселим олівцем

— Клянуся, до весілля вона була Снігуронькою!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки