З початку нинішнього року правоохоронці Звягельщини затримали за кермування транспортними засобами у нетверезому стані 259 водіїв. Лише за серпень таких горе-водіїв виявлено майже 60. Про це повідомили у відділі комунікації ГУНП в області.

Нещодавно у Новоград-Волинському районі працівники поліції помітили мотоцикл «Alрha», водій якого порушив правила проїзду перехресть. На вимогу зупинитися чоловік відреагував прискоренням руху. Згодом, тікаючи від працівників поліції, не втримався і впав. Правоохоронці помітили у мотоцикліста явні ознаки сп’яніння. За допомогою технічного приладу було зафіксовано нетверезий стан чоловіка (2,92 проміле).

А 1 вересня поліцейські, патрулюючи вулиці Новограда-Волинського, за порушення Правил дорожнього руху зупинили автомобіль «Лексус». Під час спілкування із водієм у правоохоронців виникли підозри щодо його тверезості. Чоловіку запропонували пройти відповідне обстеження технічним приладом. Результат — 1,27 проміле.

Обом водіям за нетверезе кермування може загрожувати штраф у розмірі 17 тисяч гривень із позбавленням права кермування транспортними засобами строком один рік.