Уночі прикордонники Чернівецького загону зафіксували факт незаконного перетину державного кордону літаком із Румунії в Україну. Оперативні співробітники Держприкордонслужби встановили місце ймовірного приземлення порушників — аеродром неподалік від Бердичева.

У прес-службі Житомирського прикордонного загону поінформували, що на місце, підготовлене для посадки повітряного судна, прибули співробітники оперативно-розшукового підрозділу їхнього прикордонного загону. Коли літак приземлився, правоохоронці спробували його затримати.

Помітивши наближення прикордонників, повітряне судно знову розпочало рух та піднялось у повітря. Невдовзі прикордонники затримали на аеродромі особу, яка з землі координувала дії екіпажу літака. Після чого Ан-2 знову здійснив посадку.

На борту літака було троє осіб, яких також затримано. Під час огляду місця події, на землі, виявлено радіостанції, ліхтарі та інше приладдя для організації незаконної посадки.

За даним фактом до компетентних органів надіслане повідомлення про виявлення правопорушення за ознаками ст. 334 ККУ «Порушення правил міжнародних польотів» та ст. 332-2 ККУ «Незаконне перетинання державного кордону України». Обставини правопорушення з’ясовуються.

Погода

Веселим олівцем

— А замість подарунка, Діду Морозе, назви адресу того козла, який кожен рік загадує бажання, щоб ціни на все зростали!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки