7 березня, вранці, до лікарні в Радомишлі з ножовим пораненням потрапив житель столиці. Поліцейські встановили, що травму чоловікові завдав його знайомий під час спільного розпиття спиртного.

Як з’ясувалось, того дня за місцем проживання спільного знайомого серед інших гостей перебували 32-річний житель Радомишля та 28-річний киянин. Всі вони вживали спиртне. У якийсь момент між двома чоловіками виникла суперечка, у ході якої старший завдав молодшому ножове поранення грудної клітини. Зрозумівши, що його опонент потребує медичної допомоги, чоловік викликав «швидку».

***

5 березня, вранці, у с.Поліському Коростенського району сталося убивство. Про це 9 березня повідомили у відділі комунікації ГУ Нацполіції у області.

До Коростенського районного управління поліції надійшло повідомлення про те, що в будинку 62-річної жительки с. Поліського виявлено тіло чоловіка. На тілі загиблого, 34-річного місцевого жителя, були виявлені тілесні ушкодження. Згодом судово-медичні експерти підтвердили, що вони призвели до смерті чоловіка.

— Попередньо ми встановили, що загиблий тимчасово мешкав у цій же оселі. Кілька днів тому тут відбувалась пиятика за участю інших місцевих жителів. Було викрито підозрюваного у заподіянні смертельних травм чоловікові, — розповів начальник Коростенського районного управління поліції Дмитро Гаращенко.

Причетним до тяжкого злочину виявився 31-річний селянин. Раніше він уже притягався до кримінальної відповідальності за крадіжки, ніде не працював, зловживав спиртним.

***

Нещодавно в Мирополі Романівського району п’яна компанія до смерті побила співчаркувальника. Тіло сховали у підсобному приміщенні, де воно пролежало кілька днів. Про це повідомили у відділі комунікації ГУНП в області.

Про те, що у селі кілька днів тому сталося вбивство, правоохоронці дізнались від місцевої жительки. Жінка сама зателефонувала до Любарського відділення поліції й повідомила, що вбила сусіда. Поліцейські, які прибули для перевірки цих відомостей, застали заявницю вдома нетверезу. Вона відмовилась від заяв та списала сказане на недолугий жарт.

Однак поліцейські таки навідались до сусідського обійстя і з’ясували, що господар вдома не з’являвся вже якийсь час. Не бачили його останніми днями й у селі.

— Про заявницю, її сусідів і коло їх спілкування було відомо, що ці селяни зловживають спиртним, ніде не працюють і ведуть асоціальний спосіб життя. Зважаючи на всі ці фактори, ми провели огляд у домоволодінні заявниці й у замкненому підсобному приміщенні виявили прикрите ковдрою тіло 51-річного чоловіка. На ньому виявлені тілесні ушкодження, які, за висновком експертів, і призвели до смерті, — прокоментував начальник Любарського відділення поліції Андрій Корчевський.

Погода

Веселим олівцем

Кар07052021

— А що робити? Діти й онуки не їдуть, а садити треба!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки