У Житомирі жінка вкрала в магазині вживаного одягу чимало речей, надягнувши їх на себе. Встановити її особу вдалося за допомогою камер відеоспостереження.

До Житомирського РУ поліції звернулась керуюча одним із магазинів уживаного одягу й повідомила про виявлення нестачі товарів на суму понад 2,7 тисячі гривень.

Оперативники карного розшуку встановили, що причетною до крадіжки може бути 40-річна житомирянка, яка викрала речі, надягнувши їх на себе. Відомо, що жінка раніше вже була засуджена за вчинення майнових злочинів.

До поліції надійшло й повідомлення від працівників магазину молодіжного одягу. Як з’ясувалось, один із відвідувачів викрав із торговельного закладу чоловічу куртку вартістю майже 900 гривень. Дільничні офіцери поліції зібрали першочергову інформацію та оперативно встановили причетність до правопорушення 27-річного житомирянина.

Нині у рамках досудового розслідування правоохоронці перевіряють чоловіка на причетність до інших подібних правопорушень, адже відомо, що раніше він вже вчиняв такі протиправні дії.

Погода

Веселим олівцем

Кар07052021

— А що робити? Діти й онуки не їдуть, а садити треба!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки