Протягом одного дня до поліції звернулися троє жителів Житомирщини із заявами про викрадення їх банківських карток, а згодом — і коштів з рахунків. 55-річний мешканець Бердичева розповів, що його картка зникла, коли він перебував в одній із кімнат гуртожитку. 42-річний житомирянин не знайшов свою вдома після коротких відвідин незнайомця. А 68-річна жителька Овруча втратила 5 тисяч гривень, які зникли з її банківського рахунку.

Поліцейські встановили осіб, причетних до цих правопорушень. У Бердичеві — це 30-річний раніше вже судимий місцевий житель, який, добравшись до чужої картки, зняв з рахунка наявні там 700 гривень і відтоді за місцем свого проживання не з’являється. У Житомирі 34-річному чоловіку вдалося розжитися 900 гривнями. Він свою провину визнав та дав свідчення поліцейським. А в Овручі причетним до крадіжки виявився онук, який потайки від бабусі скористався її карткою.

Поліцейські застерігають: крадіжки коштів з рахунків стали можливими через зберігання карток та пін-кодів разом у легкодоступних місцях.

 

Погода

Веселим олівцем

— Ось моє ноу-хау — батарея-обігрівач! А ти, сусіде, як до холодів підготувався?

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки