На території області рятувальників залучали до порятунку тварин. Про це повідомили у прес-службі УДСНС України в області.

Так, 1 грудня надійшло повідомлення, про те що на водоймі в с. Шатрищах Коростенського району плаває травмований лебідь.

Як розповіли місцеві мешканці, птах вже декілька днів плавав по р. Уж і не міг злетіти. Громадяни припускали, що в тварини пошкоджене крило. Вони намагалися самотужки дістатися до лебедя, але спроби виявилися марними, наляканий птах тікав. На надувному човні рятувальники підпливли до лебедя та за допомогою сачка обережно спіймали його. Діставшись до берега, бійці ДСНС передали птаха до рук небайдужих громадян, котрі займуться його лікуванням.

***

Екологи разом із небайдужими житомирянами врятували лебедя на річці Тетереві, у гідропарку в Житомирі. Про це повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції Поліського регіону.

Працівники інспекції виявили чотирьох лебедів (двох дорослих та двох молодих), які знаходились на незамерзлій частині річки, неподалік від берега.

Виявилося, що «мама» сімейства, лебедиця, — зовсім знесилена. Житомирянин врятував її та передав працівникам інспекції для подальшого облаштування місця зимівлі.

Кволу птаху працівники екологічної інспекції передали іншому небайдужому жителю Житомира, котрий неодноразово допомагав пернатим.

***

У Бердичеві чоловік зателефонував рятувальникам та розповів, що під час прогулянки на околиці міста з власною собакою помітив у каналізаційному люці пса. Тварина знаходилася на глибині близько 2,5 метра. Вона скавучала, не могла самостійно вибратися. Фахівець ДСНС спустився в середину та дістав собаку. Там же рятувальник знайшов і кришку люка, що, припускають, впала всередину. Бійці ДСНС закрили каналізаційний отвір та обгородили його палицями.

Погода

Веселим олівцем

— А замість подарунка, Діду Морозе, назви адресу того козла, який кожен рік загадує бажання, щоб ціни на все зростали!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки