Фото з сайту ГУНП в Житомирській області.
Фото з сайту ГУНП в Житомирській області.

Перехрестя не змогли поділити два автомобілі — легковик «Хюндай» та карета «швидкої допомоги». Автомобілі зіткнулися на швидкості — відтак сила удару відкинула їх просто у подвір’я сусіднього приватного будинку. Легковик збив ворота та врізався у дім, а «швидка» перевернулася та настромилася на дошки паркану.

«У цій аварії травми різного ступеня отримали семеро людей — тобто всі, хто знаходилися в обох автомобілях, — розповіла «Житомирщині» Алла Ващенко, керівниця відділу комунікації ГУНП в Житомирській області. — В легковій машині травмувалися 40-­річний водій з Романівського району та двоє його пасажирів. А у «швидкій», яка поспішала з виклику до лікарні, травми отримав водій, двоє жінок­медиків та пацієнтка. Всі троє травмованих жінок виявилися одного віку — 47 років».

Потерпілі в цій аварії перебувають нині в лікарні. «У водія карети «швидкої» — закрита черепно­мозкова травма; у фельдшера — спинальна травма (перелом відростків хребта), а в санітарки — перелом кісток тазу, — розповів «Житомирщині» Анатолій Сова, головний лікар КУ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради. — Пацієнтка, яку медики везли на госпіталізацію до лікарні, постраждала найменше — у неї діагностовано численні забої. Востаннє серйозна ДТП за участю автомобіля «швидкої» була понад 10 років тому. Однак за весь період моєї роботи в службі екстреної медичної допомоги аварія з подібними наслідками трапилася вперше».

Слідчі зараз вивчають всі обставини ДТП, щоби встановити винуватця. Тривають слідчі експерименти та необхідні технічні експертизи. Лише після їх завершення можна буде відповісти на запитання: хто саме є призвідником аварії й травмування сімох людей.