Для поліцейських Житомирщини ця історія почалася майже рік тому, коли колеги з Київщини повідомили, що жителька Переяслава-Хмельницького звернулася із заявою про зникнення її 41-річного сина, який востаннє давав про себе знати рідним у грудні 2017-го, перебуваючи на території Народицького району Житомирської області.

А на початку травня розшуківці кримінальної поліції таки знайшли тіло безвісти зниклого 41-річного чоловіка з наскрізним вогнепальним пораненням черевної порожнини у колодязі на території нежилого обійстя у селі Гуті-Ксаверівській.

Зібрані відомості та речові докази дозволили слідчим Народицького відділення поліції оголосити заочно про підозру у вчиненні умисного вбивства 28-річному місцевому жителю, який одразу після вчинення злочину втік із села. Його оголосили у державний розшук, а пошуки закінчилися тим, що вбивцю виявили в облаштованому сховку під одним з будинків.

Затримання було для нього таким несподіваним, що він не встиг застосувати зброю, яку завжди тримав біля себе зарядженою. Під час затримання було вилучено мисливську рушницю і пістолет. А ще — 29 кущів конопель, які той вирощував у цьому сховку в горщиках.

Історія такого вбивства, як з’ясувалося, — «стандартна»: розпивали спиртне, посварилися...