Співробітники Служби безпеки України у межах заходів із протидії незаконному обігу зброї та вибухових речовин блокували на Житомирщині канал збуту військових засобів ураження.

У прес-групі УСБ України в області повідомили, що оперативники спецслужби встановили: військовослужбовці однієї з частин регіону налагодили реалізацію тротилу, пластиду та засобів детонації, завезених, зокрема, з району проведення Операції об’єднаних сил. «Товар» зловмисники збували місцевим мешканцям, у тому числі представникам кримінальних кіл.

Правоохоронці затримали двох зловмисників на одній із вулиць Житомира під час чергової спроби продажу майже 2,5 кілограма пластиду, двох тротилових шашок загальною вагою 400 г та засобів детонації до них на 33 тисячі гривень. Раніше співробітники СБУ задокументували реалізацію цими особами майже півтора кілограма пластиду і засобів детонації за 11 тисяч гривень.

У ході обшуків правоохоронці виявили у зловмисників також амфетамін та марихуану.

Тривають слідчі дії для встановлення інших осіб, причетних до протиправної діяльності, та джерел походження вибухових речовин.

Погода

Веселим олівцем

— Ось моє ноу-хау — батарея-обігрівач! А ти, сусіде, як до холодів підготувався?

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки