Протягом жовтня державні інспектори Житомирського рибоохоронного патруля проводили рибоохоронні заходи у всіх районах області. Загалом було проведено 60 рибоохоронних рейдів, — повідомляє прес-служба відомства.

Рибоохоронними патрульними спільно з громадськими інспекторами, представниками об’єднаних територіальних громад, єгерями та поліцейськими було викрито 118 порушень природоохоронного законодавства, зафіксовано 24 серйозних порушення Правил любительського і спортивного рибальства. Стосовно правопорушників нараховано збитків на загальну суму 7454 грн. А на рибалок-любителів за перевищення кількості гачків (чи снастей) складено 28 адміністративних протоколів та виписано штрафів на загальну суму 1547 грн.

Також було складено: 4 адміністративних протоколи за виготовлення, збут, зберігання, рекламу заборонених знарядь лову; 19 адміністративних протоколів за порушення порядку придбання, збуту водних біоресурсів; 43 акти виявлення та вилучення майна.Так, 23 жовтня на річці Тетереві неподалік села Тетерівки Житомирського району затримано громадянина, який ловив рибу сіткою з металевого човна. Встиг зловити 7 екземплярів ляща та 4 судаки загальною вагою 3 кг.

Браконьєр завдав збитків рибному господарству області на суму 3230 грн. 31 жовтня, о першій годині ночі, оперативною групою рибоохоронного патруля затримано громадянина, який ставив дві сітки на річці Тетереві у м. Житомирі. Риби зловити порушник не встиг.

За місяць рибоохоронними патрульними вилучено 155 заборонених знарядь лову, із них — 126 сіток загальною протяжністю 7 км 250 м. Також у правопорушників вилучено 357 кг водних біоресурсів та 5 гумових човнів.

Погода

Веселим олівцем

— Клянуся, до весілля вона була Снігуронькою!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки