6 листопада до Малинського ВП ГУНП в області звернулись рідні 78-річного дідуся, котрий поїхав мопедом по гриби й зник.

Після обіду з батьком не змогла зв’язатися по мобільному донька, а близько 21.00, не дочекавшись його додому, вдарила на сполох.

— Ми розпочали низку заходів щодо розшуку чоловіка, адже розуміли, що часу обмаль: зараз холодні ночі й перебування у лісі в таку пору загрожує життю та здоров’ю людини, — розповів начальник Малинського відділення поліції Олександр Гайовий. — Попередньо визначили, що пенсіонер, ймовірно, знаходиться у лісовому масиві, розташованому в районі с. Березиного.

Нічні пошуки бажаного результату не дали. А ближче до 7-ої ранку мобільний телефон грибника знову з’явився у мережі. Дідусь повідомив, що сильно змерз, однак де знаходиться — не знає. За допомогою технічних засобів поліцейські, за їхнім твердженням, більш точно встановили квадрат пошуку і врешті відшукали пенсіонера у лісовому масиві, привезли його додому й передали під опіку доньці.

Натомість донька стверджує, що її батька знайшла вона разом із селянами, а поліцейські лише сфотографували його й прозвітували, що вони причетні до його розшуку.

Погода

Веселим олівцем

— А замість подарунка, Діду Морозе, назви адресу того козла, який кожен рік загадує бажання, щоб ціни на все зростали!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки