Фото надане Наталією Рудницькою.
Фото надане Наталією Рудницькою.

 

Нещодавно учасники народного естрадного вокального тріо «Forte» в складі Інни Щитнік, Яни Гілевич та керівника колективу Олексія Рудницького, що діє на базі Андрушівського міського будинку культури, зайняло перше місце в номінації «Вокальний жанр», виступаючи на Всеукраїнському багатожанровому онлайн-конкурсі мистецтв «Різдвяна Україна».

Як повідомила начальник відділу культури і туризму Андрушівської міської ради Наталія Рудницька, народне естрадне тріо «Forte» засноване 2018 року на базі тодішнього районного будинку культури. Своєрідною «родзинкою» колективу є те, що кожен його учасник має досвід сценічної роботи в сольних виступах, у складі дуету та інших ансамблевих формах і грає на музичних інструментах.

За три роки колектив, до репертуару якого входять українські народні пісні, пісні відомих сучасних авторів та місцевих композиторів, зумів здобути прихильність земляків, став добре відомим і користується успіхом у громаді. Учасники тріо організували ряд тематичних виступів на різноманітних концертах, фестивалях та конкурсах.

У 2021 році колективу було присвоєно звання «народний».

 

Лінки