Фото авторки.
Фото авторки.

 

Нещодавно в Луцьку Волинської області в онлайн-форматі відбувся Х Міжнародний конкурс юних бандуристів «Волинський кобзарик». Участь у двох номінаціях конкурсу «Вокаліст» і «Інструменталіст» взяли близько 170 юних музикантів із різних регіонів нашої країни, а також з Канади, Польщі, Італії та Швейцарії.

Головою журі був голова правління Національної спілки кобзарів України, професор, народний артист України Володимир Єсипок.
Вкотре свої гру та вокал продемонстрували й вихованці класу бандури Малинської дитячої школи мистецтв і першокурсниця Житомирського фахового коледжу культури та мистецтва імені Івана Огієнка Марія Пасечник.

У середній віковій групі, в номінації «Бандурист-інструменталіст», друге місце дісталось Максиму Сидорчуку, також другою, але в номінації «Бандурист-вокаліст» стала Вікторія Назарчук.

Дипломами за третє місце у номінації «Бандурист-вокаліст» відзначені Владислав Павицький, Анастасія та Валентина Грищенко.

У старшій віковій групі, в номінації «Бандурист-інструменталіст», гідно виступила Діана Михайленко, посівши третє місце.

Також третьою у номінації «Бандурист-інструменталіст» стала першокурсниця Житомирського фахового коледжу культури та мистецтва імені Івана Огієнка Марія Пасечник.

Лінки