Фото Лілії Венгер.
Фото Лілії Венгер.

Спливаючий 2021 рік завершується черговою перемогою для відомого в Україні народного художнього колективу — шоу-театру «КЛЕМ» Житомирського Центру творчості дітей і молоді. У ці грудневі дні в чарівних Карпатах, у засніженому Яремчі відбувся міжнародний україно-грузинський конкурс «Wonder Fest Georgia» («Чудовий грузинський фестиваль»), де наш неперевершений «КЛЕМ» в оригінальному жанрі визнаний найкращим, здобувши першу премію.

Керівник шоу-театру Олександр Нечаєв розповів, що всього в конкурсі взяли участь понад сто виконавців України й Грузії. В оригінальному жанрі, крім «КЛЕМу», змагалися «Театр тіней», циркова студія й театр ляльок. Житомиряни привезли на суд журі свій оновлений номер «Євробачення по-українськи», в якому 25 юних артистів віком від 14 до 18 років виконували пародії на зірок пісенного конкурсу Євробачення. Тож захоплені глядачі побачили і навіть підспівували й підтанцьовували Руслані з її «дикими танцями», Джамалі, бородатій жінці Кончіті Вурст, Нетту Бардзілай, Олександру Рибаку, Вєрці Сердючці та фіналістам цьогорічного Євробачення гурту GoA.

Президент фестивалю, продюсер Грігол Жгенті прокоментував виступ житомирян так: «Харизма, професіоналізм, гумор, майстерність перевтілення і шалена енергетика лавиною накрила весь глядацький зал».

А художній керівник колективу Ігор Суржан не приховував емоцій, сказавши, що дуже хвилювався, «...адже виступ «КЛЕМу» організатори поставили останнім. Було побоювання, що журі й глядачі будуть втомлені, що в свою чергу вплине на об’єктивність оцінки виступу житомирян. Але наші вихованці впоралися, запалили зал і отримали найвищу оцінку».

Керівник колективу Анна Безпалюк особливо задоволена від того, що крім кубків, медалей, дипломів і подяк КЛЕМівців запросили до участі в міжнародному конкурсі в Грузії навесні 2022 року.

Наші юні таланти привезли в Житомир чергову перемогу. А ще — спогади про чудову можливість побувати на екскурсії по Прикарпаттю, оглянути його історичні місця, скуштувати страви місцевої кухні.

«Звичайно, — сказав Олександр Нечаєв, — протягом усього перебування на фестивалі довелося дотримуватися вимог карантинного режиму, але ми всі були до цього готові й не мали жодних проблем. Залишається лише подякувати організаторам цього мистецького свята, а також департаменту освіти Житомирської міськради та дирекції нашого Центру творчості дітей і молоді за постійну підтримку».

На порозі Новорічно-Різдвяні свята, і вони для «КЛЕМу» стануть ще однією можливістю порадувати житомирян і не лише їх — адже уже отримали запрошення з інших областей.

 

Лінки