Учасниці «Долинянки» після виступу.
Учасниці «Долинянки» після виступу.

 

У Чорноморську Одеської області за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України відбувся ХV Всеукраїнський вокальний конкурс-фестиваль хорових колективів «Серпневий заспів» імені місцевого поета і композитора Юрія Штельмаха.

Участь у заході взяли близько 20 колективів з різних куточків нашої країни. Журі очолював заслужений працівник культури України, професор КНУКіМ, лауреат Огієнківської премії Петро Андрійчук.
Співочу Житомирщину на конкурсі представляли два народні вокальні колективи із Брусилівської громади — «Чарівниця» (художній керівник Тетяна Лаворчук) та «Долинянка» із с.Долинівки (керівник Лідія Басалкевич).

Учасниці «Чарівниці» вразили членів журі виконанням української народної пісні «Посіяли дівки льон» та пісні «Калинові острови» на слова і музику наших земляків Володимира Савченка з Брусилівщини та Костянтина Яновського з Радомишля. А «Долинянка» виконала народні пісні «Спився козак, спився» та «Криниця мурована».

За підсумками конкурсу додому «Чарівниця» повернулася з дипломом першого ступеня, а «Долинянка» — дипломом учасника та цінними сувенірами.

Лінки