Таким стало гасло XI Відкритого міського фестивалю-конкурсу хореографічних колективів «Мистецькі ворота — 2021», який нещодавно провели в Житомирі.

Як повідомили в міській раді, у фестивалі брали участь колективи з Малина, Новограда-Волинського, Житомира, а також із Троянова, Кодні, Старої Котельні, Тетерівки. На сцені літньої естради «Ракушка» представили танці різних культур і народів, стилів і напрямків. Дивували не лише хореографічною майстерністю, а й яскравими костюмами. Зрештою, журі визначилося з переможцями і подякувало керівникам ансамблів за наполегливу працю попри карантин.

Отож, лауреатами першої премії в різних номінаціях і вікових групах стали зразковий ансамбль «Грація» (м. Новоград-Волинський), зразковий художній колектив ансамбль танцю «Біджиз» (м. Малин) і житомирські танцювальні колективи «Колорит», «Мрія», «Зорі Житомира», «Амберлі», «JuDe», «Style dance».

Абсолютними переможцями названо зразковий хореографічний колектив «Сюрприз» (будинок культури с. Кодні), зразкову театрально-хореографічну студію «Світлячок», ансамбль сучасного танцю «Фантазія», зразковий художній хореографічний колектив «Фієста».

Фото з сайту Житомирської міської ради.
Фото з сайту Житомирської міської ради.

 

Лінки