Письменник Володимир Даниленко з юними читачами.
Письменник Володимир Даниленко з юними читачами. Фото Світлани СОБОЛЕВСЬКОЇ.

Чотири дні в Житомирі тривав книжковий форум у рамках дуальної освіти й профорієнтації молоді. Зініціювали проведення цього літературно-читацького свята Агенція регіонального розвитку області та Житомирська міська влада.

Городяни й гості на вулиці Михайлівській не тільки вибирали й купували собі книги видавництв Києва та Львова, а й зустрічалися з відомими українськими письменниками та місцевими літераторами. Зі своїми книгами й новими творами знайомили шанувальників літератури прозаїки Володимир Даниленко, Володимир Шовкошитний, поети Іван Андрусяк та Сергій Пантюк, інші майстри художнього слова, в тому числі й житомирські — Світлана Соболевська, Марія Розбіцька, Марія Зіновчук.

Взяли участь у книжковому святі й науковці, філологи, краєзнавці, які під час зустрічей з городянами обговорювали проблеми розвитку інформаційних телекомунікаційних систем, технології сучасного управління й емоційного інтелекту, розглядали застосування на практиці Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та нового українського правопису, говорили про традиції національно-визвольної боротьби українського народу.

Письменник Сергій Пантюк репрезентував на форумі поетичну антологію про війну на Донбасі «Рядки з передової».
— Житомиряни особливо активно купувати книги, присвячені воєнним подіям, Чорнобилю, дитячу літературу, — поділився враженнями від книжкового форуму письменник Володимир Шовкошитний, який привіз до Житомира і свої нові книги. — Люди читають і нашого слова потребують.

 

Погода

Веселим олівцем

Кар27072021

— Та нам дешевше мешканцям міста жабри вживити, ніж ці зливні колектори ремонтувати.

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки