У Житомирі відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль­-конкурс мистецтв «Феєрія зірок», який організувало ГО «Студія розвитку талантів Ірени Марченко». Участь у фестивалі взяли більше 200 учасників із різних куточків України — Києва, Чернігова, Рівного, Миколаєва, Дніпра, Житомира, Радомишля, Бердичева.

За словами Ірени Марченко, мета конкурсу — розкриття таланту кожної дитини, нові знайомства, підвищення рівня розвитку музичної та культурно­мистецької освіти. Зірковою гостею фестивалю була учасниця 8­го сезону «Х­фактору» Аліна Ляшук.

У номінації «Народна хореографія» перше місце посіли танцювальний колектив «Діти танцю» з Радомишля та хореографічний колектив «Сенсація» з Бердичева. Пальму першості також здобули дизайнер одягу Кароліна Півовар із Житомира, театр мод «Інанна» з Житомира. А в номінації «Естрадний спів» у різних вікових категоріях дипломами першого ступеня нагородили Аврору Ващенко, Анастасію Богданевич. У номінації «Образотворче мистецтво» перемогу присудили іконописцю Андрію Цимку з Рівного.

Усі переможці та призери нагороджені грамотами, медалями, цінними подарунками, квітами.
ГО «Студія розвитку талантів Ірени Марченко діє в Житомирі більше двох років. Заняття відвідують 35 дітей у напрямках «Вокал», «Хореографія», «Фотоклас», «Авторська майстерність».

 

Лінки