Таку назву має чергова книжка вчителя за фахом і письменниці за покликанням, яка мешкає в Коростені, Світлани Бароніної. Крім основної роботи, пані Світлана завжди вела літературні гуртки у місцевих школах. Працює з юними літераторами і нині. Адже Коростень — місто на диво літературне, приміром, щороку тут проходить літературно-мистецьке свято «Просто на Покрову». Ще не було випадку, щоб її вихованці та й сама Світлана не отримали на ньому відзнак.

Твори Світлани Бароніної охоче друкує Харківський часопис «Журавлик», який добре знають в українських діаспорах Канади, Америки, Італії.

Нова книжка вийшла у друкарні «Тріада» в Коростені. Художнє оформлення здійснила Тетяна Хлановська. У книжці — 18 казок для дошкільнят та учнів початкової школи. Вже самі назви їх: «Райдуга феї Веселинки», «Калинове серце», «Принцеса Радушка», «Пісенька струмка», «Чотири привіти» та інші говорять про велику фантазію автора. Воно й справді так є. Казки легко читаються, легко сприймаються дітками. Пані Світлана — бажаний гість у дитячих садочках і школах. У цьому її велика радість.

Погода

Веселим олівцем

— А замість подарунка, Діду Морозе, назви адресу того козла, який кожен рік загадує бажання, щоб ціни на все зростали!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки