В актовому залі Брусилівської дитячої школи мистецтв відбулося представлення збірки поезій під назвою «Усе, чим жив» Олександра Крохуна, вихідця з с. Базару Народицького району, колишнього художника-оформлювача Малинського дослідно-експериментального заводу, редактора газети «Республіканець», поета, музиканта.

Упорядником книги став письменник, просвітянин, лауреат багатьох літературних премій Василь Сташук. До книги увійшли близько 150 різножанрових поезій, написаних О.Крохуном у різні роки. Посприяв друку книги Брусилівський селищний голова Володимир Габенець.

На репрезентацію завітали вчителі, учні, працівники культури, друзі та знайомі поета; дружина Марія, котра проживає в Брусилові; сестра Тетяна, котра мешкає в столиці, а також сини Павло та Віталій.

Пам’ять про земляка-поета зберігається, зокрема, і в тематичному куточку, зробленому вчителем української мови та літератури Морозівської школи Брусилівського району О.В.Гамерник. Її учні під час вечора поезії та музики декламували вірші О.Крохуна, співали його пісні.

Книгу її упорядник В.Ф.Сташук передав також учням і вчителям Базарської ЗОШ І-ІІІ ступенів Народицького району, де О.Крохун у 70-их роках минулого століття розпочинав писати перші поетичні рядки, навчаючись у школі.
Представлення книги талановитого земляка, який уже відійшов у засвіти, й похований у с. Морозівці Брусилівського району, з успіхом пройшло для членів ГО «Свічадо» з Малина.

Погода

Веселим олівцем

— Клянуся, до весілля вона була Снігуронькою!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки