В області на завершальному етапі — робота на п’яти об’єктах із поточного середнього ремонту дорожнього полотна. Ремонтні роботи в два шари асфальтобетону здійснюються завдяки «митному експерименту», що цьогоріч запроваджений в усіх областях України, — інформує прес-­служба САД в області.

Ремонти вже фактично проведені на окремих частинах шляхів місцевого значення: Овруч — Норинськ — Словечне — Перга (підрядник ПП «Автомагістраль»); під’їзд до с. Гальчина (підрядник ШБУ — 35); Бараші — Ємільчине через Брідок, Рихальське, Куліші (підрядник ПП «Автомагістраль»); під’їзд до с. Майстрів (підрядник ВКФ «Урарту»); Житомир — Сквира — Ставище — Піски (підрядник ДП «Житомирський облавтодор»).

Як відомо, «митний експеримент» був ініційований Кабінетом Міністрів України та затверджений постановою КМУ від 16 вересня 2015 р. № 726. Суть нововведення полягає в тому, що 50% суми перевиконання загального обсягу щомісячних надходжень митних платежів, які справляються під час митного оформлення товарів, спрямовуються до відповідних спеціальних фондів обласних бюджетів для фінансування ремонтів доріг загального користування.